Jesteś tutaj: Strona głównaZostań sponsorem

PLANY NA SEZON 2015/16

występ w II lidze mężczyzn, grupa VI

Udział w rozgrywkach zagwarantowaliśmy sobie dzięki doskonałej grze w minionym sezonie. Teraz czeka na nas kolejne wyzwanie, do którego sumiennie się przygotowujemy. Będziemy występować w grupie z drużynami z Podkarpacia, Małopolski i Lubelszczyzny.

walka o play-off

Celem sportowym na najbliższy sezon jest udział w fazie play-off rozgrywek. Wezmą w niej udział najlepsze drużyny naszej grupy. Tak ambitny cel pozwoli wykrzesać z naszego zespołu maksimum możliwości, dając radość kibicom i partnerom.

rekordowa frekwencja

Dotychczas nasz mecze oglądała liczna rzesza fanów. Teraz chcemy jeszcze bardziej zwiększyć liczbę widzów, tak aby wypełnili wszystkie miejsca na trybunie. Planujemy również zwiększenie ilości miejsc siedzących poprzez dostawienie krzeseł na wysokości boiska.

stabilność finansowa

Awans do II ligi to dla nas duże wyzwanie organizacyjno-finansowe. Od dnia, kiedy wywalczyliśmy prawo gry w wyższej lidze, intensywnie pracujemy nad zbudowaniem odpowiedniego budżetu, aby udanie zaprezentować się w najbliższym sezonie .

OFERTA REKLAMOWA

Klub Sportowy SMS Neobus Niebylec istnieje od pięciu lat, a już może poszczycić się sporymi sukcesami. Nasz zespół z sezonu na sezon notuje coraz lepsze wyniki w III lidze mężczyzn, rokrocznie poprawiając swoją pozycję w klasyfikacji końcowej. Miniony sezon był dla nas niezwykle udany, bowiem wywalczyliśmy upragniony awans do II ligi mężczyzn. Warto też dodać, że nasz wychowanek Dawid Jakóbski przed dwoma laty wywalczył w barwach Resovii Rzeszów tytuł mistrza Polski kadetów. Nasz zespół składa się obecnie z doświadczonych zawodników z Podkarpacia. Szkoleniowcem drużyny jest utytułowany trener Krzysztof Frączek.

Rozgrywki II ligi odbywają się na szczeblu ogólnopolskim, a co za tym idzie naszymi rywalami będą nie tylko zespoły z województwa podkarpackiego, ale również z sąsiednich regionów. W II lidze przyjdzie nam się zmierzyć m.in. z drużynami z Rzeszowa, Sanoka, Krosna, Ropczyc, Bochni, Sędziszowa Młp., Strzyżowa, Świdnika i Lublina.  O prestiżu rozgrywek świadczy fakt, iż występuje w niej wielu doświadczonych zawodników, znanych również z parkietów Plus Ligi. Mecze w naszej hali dotychczas oglądało regularnie blisko tysiąc osób, natomiast stronę internetową klubu odwiedza ponad cztery tysiące czytelników miesięcznie. Z pewnością po awansie te liczby znacząco wzrosną.

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszym klubem. W opinii dotychczasowych sponsorów jesteśmy wiarygodnym partnerem. Umożliwiamy promocje marki poprzez sponsoring siatkówki, która obecnie przeżywa w naszym kraju prawdziwy szczyt popularności. Z roku na rok staramy się robić postęp zarówno w sferze sportowej, jak i organizacyjnej. Po awansie do II ligi nasze ambicje rosną. Chcemy z dumą reprezentować gminę Niebylec oraz cały region na drugoligowych parkietach, sprawiając satysfakcję naszym kibicom i partnerom.

KORZYŚCI

- baner lub roll-up umiejscowiony w najlepiej widocznych miejscach hali sportowej

- reklama na materiałach promocyjnych dystrybuowanych przez klub

- informacja o ofercie sponsora przekazywaną przez spikera na meczach

- możliwość dystrybuowania materiałów promocyjnych sponsora podczas meczów

- reklama na stronie internetowej klubu www.neobus-niebylec.pl

- reklama na profilu facebook

- powierzchnia reklamową na strojach sportowych zawodników

- możliwość utworzenia w hali stoiska, w którym promowane będą produkty sponsora (np. degustacje)

- miejsca w loży VIP 

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W SIATKÓWKĘ

wartość marketingowa

Polską jest Mistrzem Świata w siatkówce. Kibice na każdym meczu wypełniają hale sportowe po brzegi. Spotkaniom towarzyszą wielkie emocje. Mecze siatkarskie wolne są od niesportowych zachowań, kojarzą się ze wspaniałą atmosferą sportowego święta.

wartość medialna

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w mediach w naszym kraju. Mecze są transmitowane w telewizji, relacje ze spotkań zamieszcza ogólnopolska i regionalna prasa, istnieje też wiele portali internetowych poświęconych siatkówce.

wartość biznesowa

Piłka siatkowa to idealna forma promocji biznesu. Firmy, które postawiły na sponsorowanie siatkówki czerpią z tego olbrzymie korzyści, ponieważ ich marka jest doskonale odbierana przez klientów oraz pozwala skutecznie zaprezentować swoją ofertę.

 

KONTAKT

Łukasz Liskowicz
tel.: +48 508-088-903
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
   

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0

MKS
MOSiR
Jasło

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 7 marca 2020
Jasło, godz. 18:00

I runda play-out

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 Enea KKS Kozienice
3.  Extrans Sędziszów Małopolski
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 MKS Wisłok Strzyżów
6.
 KS SMS Niebylec
7.  MKS MOSiR Jasło
8.
 KS Błękitni Ropczyce

Reklama

Transfery

Przychodzący:

- Michał Krawczyk (Karpaty Krosno),
- Bartosz Lasocki (AKS V LO Rzeszów),
- Maciej Świst (SST Lubcza Racławówka),
- Bartosz Golesz (PZL Sędziszów),
- Artur Bartosik (Czarni Rząśnia),
- Robert Książkiewicz (MOSiR Jasło),
- Kacper Komar (Karpaty Krosno),
- Bartosz Pichla (AKS Resovia Rzeszów),

Odchodzący:

- Jan Włodarczyk (MOSiR Dębica),
- Marcin Kukulski (Karpaty Krosno),
- Grzegorz Skomro (MOSiR Jasło),
- Igor Oziabło (Volley Rybnik),
- Dawid Jakóbski (ProSport Czudec),

Licznik odwiedzin

565036
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
33
65
483
553960
140
3828
565036
twoje IP: 3.235.29.190
03.04.2020 18:33

ONLINE

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates