Jesteś tutaj: Strona głównaZespółWyniki

Runda zasadnicza

Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
3:0 MKS MOSiR Jasło
05.10.2019
(25:19, 25:10, 25:18)  
MKS Avia Świdnik
3:0 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
12.10.2019
(25:13, 25:15, 25:19)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
1:3 MKS MOSiR Jasło
19.10.2019
(25:22, 28:30, 21:25, 25:27)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
3:2 Karpaty PWSZ Krosno Glass
26.10.2019
(18:25, 25:16, 20:25, 25:22, 18:16)  
Enea KKS Kozienice
3:0 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
16.11.2019
(25:18, 25:22, 25:16)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
3:0 KS Błękitni Ropczyce
23.11.2019
(25:17, 25:23, 25:23)  
Extrans Sędziszów Małopolski
3:1 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
30.11.2019
(29:31, 25:17, 25:21, 25:22)  
MKS MOSiR Jasło
1:3 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
08.12.2019
(20:25, 15:25, 28:26, 23:25 )  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
1:3 MKS Avia Świdnik
14.12.2019
(17:25, 13:25, 25:21, 14:25)  
MKS Wisłok Strzyżów
2:3 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
11.01.2020
(22:25, 25:19, 24:26, 25:19, 16:18)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass
3:2 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
18.01.2020
(25:17, 23:25, 19:25, 25:23, 20:18)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
0:3 Enea KKS Kozienice
25.01.2020
(14:25, 22:25, 20:25)  
KS Błękitni Ropczyce
3:2 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
01.02.2020
(18:25, 29:31, 25:22, 25:12, 15:13)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
3:0 Extrans Sędziszów Małopolski
15.02.2020
(25:17, 25:17, 25:20)  

 

I runda Play-Out

Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
2:3 MKS MOSiR Jasło
29.02.2020
(16:25, 29:27, 18:25, 25:21, 13:15)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
0:3 MKS MOSiR Jasło
29.02.2020
(22:25, 19:25, 19:25)  
MKS MOSiR Jasło
3:0 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 07.03.2020
(25:18, 35:33, 25:13)  

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
   

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0

MKS
MOSiR
Jasło

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 7 marca 2020
Jasło, godz. 18:00

I runda play-out

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 Enea KKS Kozienice
3.  Extrans Sędziszów Małopolski
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 MKS Wisłok Strzyżów
6.
 KS SMS Niebylec
7.  MKS MOSiR Jasło
8.
 KS Błękitni Ropczyce

Reklama

Transfery

Przychodzący:

- Michał Krawczyk (Karpaty Krosno),
- Bartosz Lasocki (AKS V LO Rzeszów),
- Maciej Świst (SST Lubcza Racławówka),
- Bartosz Golesz (PZL Sędziszów),
- Artur Bartosik (Czarni Rząśnia),
- Robert Książkiewicz (MOSiR Jasło),
- Kacper Komar (Karpaty Krosno),
- Bartosz Pichla (AKS Resovia Rzeszów),

Odchodzący:

- Jan Włodarczyk (MOSiR Dębica),
- Marcin Kukulski (Karpaty Krosno),
- Grzegorz Skomro (MOSiR Jasło),
- Igor Oziabło (Volley Rybnik),
- Dawid Jakóbski (ProSport Czudec),

Licznik odwiedzin

565034
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
31
65
481
553960
138
3828
565034
twoje IP: 3.235.29.190
03.04.2020 16:46

ONLINE

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates