Jesteś tutaj: Strona głównaKlub Sukcesy klubu
sezon 2015/2016 - 3 miejsce w grupie I w Turnieju Finałowym
- 2 miejsce w II Lidze Mężczyzn w Turnieju Półfinałowym
- zwycięstwo 3:2 w fazie PLAY-OFF z Contimax MOSiR Bochnia
- 3 miejsce w II Lidze Mężczyzn w rundzie zasadniczej
sezon 2014/2015 - awans do II Ligi Mężczyzn
- 1 miejsce w III Lidze Mężczyzn w finale rozgrywek centralnych
- 2 miejsce w III Lidze Mężczyzn w półfinale rozgrywek centralnych
- 3 miejsce w III Lidze Mężczyzn w finale rundy zasadniczej
- 2 miejsce w III Lidze Mężczyzn w rundzie zasadniczej
sezon 2013/2014 - 4 miejsce w III Lidze Mężczyzn w finale rundy zasadniczej
- 4 miejsce w III Lidze Mężczyzn w rundzie zasadniczej
sezon 2012/2013 - 7 miejsce w III Lidze Mężczyzn
sezon 2011/2012 - 6 miejsce w III Lidze Mężczyzn
sezon 2010/2011 - awans do III Ligi Mężczyzn
- 3 miejsce w barażach o III Ligę Mężczyzn
- 3 miejsce w IV Lidze Mężczyzn
 sezon 2009/2010 - 4 miejsce w IV Lidze Mężczyzn

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 0:3

19:25, 23:25, 17:25

Następny mecz


0:3

Karpaty
Glass
Krosno

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 21 kwietnia 2018
Krosno,
godz. 18:00

II runda play-off

Ostatni mecz


3:0

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

czwartek, 12 kwietnia 2018
Niebylec,
godz. 19:30

I runda play-off

Tabele PLAY-OFF

1.  Neobus Raf-Mar Niebylec 1 1
2.  Karpaty Glass Krosno
1 0

1.  Politechnika Lublin 0 0
.  Avia Świdnik 0 0

Reklama

Licznik odwiedzin

394657
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
71
310
1597
381030
5576
11813
394657
twoje IP: 54.198.134.104
22.04.2018 06:31

ONLINE

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates