Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaTabela / wynikiRunda zasadnicza

RUNDA ZASADNICZA

#  drużyna mecze punkty sety małe punkty
1.  MKS Avia Świdnik 10 29 30:7 893:711
2.  Enea KKS Kozienice 11 20 23:16 917:848
3.  MKS Wisłok Strzyżów 11 20 26:21 1054:1036
4.  Extrans Sędziszów Małopolski 11 17 21:22 991:985
5.  MKS MOSiR Jasło 11 14 20:22 905:961
6.  Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec 11 14 20:23 934:978
7.  Karpaty PWSZ Krosno Glass 10 11 17:23 847:883
8.  KS Błękitni Ropczyce 11 4 8:31 800:939
  udział w rundzie play off
    udział w rundzie play out

 

 

1 kolejka - 5 października 2019

MKS Avia Świdnik
3:1 MKS Wisłok Strzyżów 05.10.2019
(25:17, 23:25, 25:20, 25:20)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 3:0 MKS MOSiR Jasło 05.10.2019
(25:19, 25:10, 25:18)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass 3:0 Extrans Sędziszów Małopolski 05.10.2019
(25:20, 25:20, 26:24)  
Enea KKS Kozienice 3:0 KS Błękitni Ropczyce 05.10.2019
(25:13, 25:12, 25:19)  
 

2 kolejka - 12 października 2019

MKS Wisłok Strzyżów
3:0 KS Błękitni Ropczyce 12.10.2019
(25:20, 25:19, 25:22)  
Extrans Sędziszów Małopolski 1:3 Enea KKS Kozienice 21.12.2019
(21:25, 26:24, 26:28, 21:25)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 Karpaty PWSZ Krosno Glass 12.10.2019
(25:23, 25:20, 25:19)  
MKS Avia Świdnik 3:0 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 12.10.2019
(25:13, 25:15, 25:19)  

 

3 kolejka - 19 października 2019

Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
1:3 MKS Wisłok Strzyżów 19.10.2019
(25:22, 28:30, 21:25, 25:27)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass 1:3 MKS Avia Świdnik 20.10.2019
(25:20, 20:25, 18:25, -:25)  
Enea KKS Kozienice 3:1 MKS MOSiR Jasło 20.10.2019
(25:21, 25:19, 26:28, 27:25)  
KS Błękitni Ropczyce 0:3 Extrans Sędziszów Małopolski 19.10.2019
(15:25, 16:25, 24:26)  
  

4 kolejka - 26 października 2019

MKS Wisłok Strzyżów
2:3 Extrans Sędziszów Małopolski 25.10.2019
(25:22, 25:21, 28:30, 17:25, 13:15)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 KS Błękitni Ropczyce 26.10.2019
(26:24, 25:17, 25:23)  
MKS Avia Świdnik 3:0 Enea KKS Kozienice 26.10.2019
(25:19, 25:21, 25:23)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 3:2 Karpaty PWSZ Krosno Glass 26.10.2019
(18:25, 25:16, 20:25, 25:22, 18:16)  
 

5 kolejka - 16 listopada 2019

Karpaty PWSZ Krosno Glass
1:3 MKS Wisłok Strzyżów 16.11.2019
(19:25, 18:25, 25:23, 18:25)  
Enea KKS Kozienice 3:0 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 16.11.2019
(25:18, 25:22, 25:16)  
KS Błękitni Ropczyce 0:3 MKS Avia Świdnik 16.11.2019
(22:25, 14:25, 23:25)  
Extrans Sędziszów Małopolski 2:3 MKS MOSiR Jasło 16.11.2019
(25:22, 22:25, 25:18, 25:27, 21:23)  

 

6 kolejka - 23 listopada 2019

MKS Wisłok Strzyżów
3:0 MKS MOSiR Jasło 23.11.2019
(25:20, 25:16, 25:23)  
MKS Avia Świdnik 3:0 Extrans Sędziszów Małopolski 23.11.2019
(26:24, 25:18, 25:15)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 3:0 KS Błękitni Ropczyce 23.11.2019
(25:17, 25:23, 25:23)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass 0:3 Enea KKS Kozienice 23.11.2019
(13:25, 22:25, 15:25)  

 

7 kolejka - 30 listopada 2019

Enea KKS Kozienice
3:2 MKS Wisłok Strzyżów 30.11.2019
(28:30, 25:16, 25:8, 19:23, 15:12)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass 2:3 KS Błękitni Ropczyce 30.11.2019
(29:27, 25:18, 23:25, 22:25, 12:15)  
Extrans Sędziszów Małopolski 3:1 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 30.11.2019
(29:31, 25:17, 25:21, 25:22)  
MKS MOSiR Jasło 1:3 MKS Avia Świdnik 30.11.2019
(19:25, 18:25, 25:22, 19:25)  

 

8 kolejka - 7 grudnia 2019

MKS Wisłok Strzyżów
2:3 MKS Avia Świdnik 07.12.2019
(25:22, 18:25, 27:25, 22:25, 12:15)  
MKS MOSiR Jasło 1:3 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 08.12.2019
(20:25, 15:25, 28:26, 23:25 )  
Extrans Sędziszów Małopolski 0:3 Karpaty PWSZ Krosno Glass 07.12.2019
(21:25, 18:25, 14:25)  
KS Błękitni Ropczyce 0:3 Enea KKS Kozienice 07.12.2019
(15:25, 24:26, 30:32)  

 

9 kolejka - 14 grudnia 2019

KS Błękitni Ropczyce
1:3 MKS Wisłok Strzyżów 14.12.2019
(16:25, 26:24, 17:25, 23:25)  
Enea KKS Kozienice 1:3 Extrans Sędziszów Małopolski 14.12.2019
(22:25, 16:25, 32:30, 25:27)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass 2:3 MKS MOSiR Jasło 14.12.2019
(21:25, 25:15, 17:25, 25:19, 13:15)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 1:3 MKS Avia Świdnik 14.12.2019
(17:25, 13:25, 25:21, 14:25)  
 

10 kolejka - 11 stycznia 2020

MKS Wisłok Strzyżów
2:3 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 11.01.2020
(22:25, 25:19, 24:26, 25:19, 16:18)  
MKS Avia Świdnik -:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 26.01.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło 3:0 Enea KKS Kozienice 11.01.2020
(25:21, 25:19, 25:17)  
Extrans Sędziszów Małopolski 3:1 KS Błękitni Ropczyce 11.01.2020
(25:18, 20:25, 25:22, 25:20)  

11 kolejka - 18 stycznia 2020


Extrans Sędziszów Małopolski
3:2 MKS Wisłok Strzyżów 18.01.2020
(25:21, 25:27, 20:25, 25:20, 15:13)  
KS Błękitni Ropczyce 3:2 MKS MOSiR Jasło 18.01.2020
(23:25, 25:23, 25:17, 20:25, 15:9)  
Enea KKS Kozienice 1:3 MKS Avia Świdnik 18.01.2020
(13:25, 25:19, 15:25, 20:25)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass 3:2 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 18.01.2020
(25:17, 23:25, 19:25, 25:23, 20:18)  

 

12 kolejka - 25 stycznia 2020


MKS Wisłok Strzyżów
-:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 25.01.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- Enea KKS Kozienice 25.01.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik -:- KS Błękitni Ropczyce 25.01.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS MOSiR Jasło -:- Extrans Sędziszów Małopolski 25.01.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

 

13 kolejka - 1 lutego 2020


MKS MOSiR Jasło
-:- MKS Wisłok Strzyżów 01.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Extrans Sędziszów Małopolski -:- MKS Avia Świdnik 01.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS Błękitni Ropczyce -:- Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 01.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Enea KKS Kozienice -:- Karpaty PWSZ Krosno Glass 01.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

 

14 kolejka - 15 lutego 2020


MKS Wisłok Strzyżów
-:- Enea KKS Kozienice 15.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Karpaty PWSZ Krosno Glass -:- KS Błękitni Ropczyce 15.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec -:- Extrans Sędziszów Małopolski 15.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
MKS Avia Świdnik -:- MKS MOSiR Jasło 15.02.2020
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
   

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

vs

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KKS
Kozienice

sobota, 25 stycznia 2020
Niebylec, godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

3:2

Karpaty
PWSZ Glass
Krosno

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 18 stycznia 2020
Krosno, godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.  MKS Avia Świdnik 10 29
2.
 Enea KKS Kozienice 11 20
3.
 Wisłok Strzyżów
11 20
4.  Extrans Sędziszów Młp.
11 17
5.
 MKS MOSiR Jasło
11 14
6.
 KS SMS Niebylec 11 14
7.  Karpaty Krosno 10 11
8.
 Błękitni Ropczyce
11 4

» szczegóły tabeli

Reklama

Transfery

Przychodzący:

- Michał Krawczyk (Karpaty Krosno),
- Bartosz Lasocki (AKS V LO Rzeszów),
- Maciej Świst (SST Lubcza Racławówka),
- Bartosz Golesz (PZL Sędziszów),
- Artur Bartosik (Czarni Rząśnia),
- Robert Książkiewicz (MOSiR Jasło),
- Kacper Komar (Karpaty Krosno),
- Bartosz Pichla (AKS Resovia Rzeszów),

Odchodzący:

- Jan Włodarczyk (MOSiR Dębica),
- Marcin Kukulski (Karpaty Krosno),
- Grzegorz Skomro (MOSiR Jasło),
- Igor Oziabło (Volley Rybnik),
- Dawid Jakóbski (ProSport Czudec),

Licznik odwiedzin

550261
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
61
112
173
539380
2223
10580
550261
twoje IP: 35.175.201.14
21.01.2020 18:10

ONLINE

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates