Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaTabela / wynikiRunda zasadnicza

RUNDA ZASADNICZA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 13 35 38:11 1173:1034
2.  ASPS Avia Świdnik 13 29 35:18 1208:1088
3.  LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 13 27 30:19 1109:1054
4.  KS Błękitni Ropczyce 13 19 26:28 1222:1197
5.  KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 13 16 23:29 1111:1146
6.  AKS V LO Rzeszów 13 15 19:28 1001:1097
7.  KKS Kozienice 14 15 24:33 1232:1279
8.  Czarni II Radom 14 14 22:33 1178:1255
9.  Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 12 7 15:33 992:1076
  awans do fazy play off
 
   

 

1 kolejka - 7 października 2017

AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 Czarni II Radom 07.10.2017
(25:17, 24:26, 25:20, 25:13)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:0 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 07.10.2017
(25:18, 25:19, 25:18)  
KKS Kozienice 2:3 ASPS Avia Świdnik 07.10.2017
(25:23, 25:21, 16:25, 22:25, 13:15)  
KS Błękitni Ropczyce 3:0 AKS V LO Rzeszów 07.10.2017
(25:17, 25:14, 25:16)  
pauzuje - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 07.10.2017

 

2 kolejka - 14 października 2017

Czarni II Radom 3:1 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 14.10.2017
(20:25, 25:23, 25:17, 25:21)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 ASPS Avia Świdnik 14.10.2017
(25:21, 22:25, 25:20, 27:25)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 1:3 KKS Kozienice 14.10.2017
(21:25, 25:17, 17:25, 18:25)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 14.10.2017
(25:22, 26:24, 25:18)  
AKS V LO Rzeszów - pauzuje 14.10.2017

 

3 kolejka - 21 października 2017

LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:1 Czarni II Radom 21.10.2017
(25:23, 25:18, 21:25, 25:19)  
KKS Kozienice 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 21.10.2017
(23:25, 20:25, 23:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:1 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 21.10.2017
(25:16, 19:25, 25:20, 25:22)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 AKS V LO Rzeszów 21.10.2017
(25:17, 25:14, 23:25, 25:11)  
pauzuje - ASPS Avia Świdnik 21.10.2017

 

4 kolejka - 28 października 2017

Czarni II Radom 3:0 AKS V LO Rzeszów 28.10.2017
(26:24, 28:26, 25:23)  
ASPS Avia Świdnik 3:2 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 27.10.2017
(25:16, 25:17, 19:25, 14:25, 15:13)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:2 KS Błękitni Ropczyce 29.10.2017
(20:25, 25:18, 25:20, 16:25, 15:11)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:1 KKS Kozienice 28.10.2017
(25:23, 25:15, 23:25, 25:22)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce - pauzuje 28.10.2017

 

5 kolejka - 4 listopada 2017

KKS Kozienice 3:0 Czarni II Radom 04.11.2017
(26:24, 25:18, 25:15)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 04.11.2017
(25:13, 17:25, 20:25, 22:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:1 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 04.11.2017
(25:17, 15:25, 25:18, 25:22)  
AKS V LO Rzeszów 0:3 ASPS Avia Świdnik 04.11.2017
(23:25, 19:25, 23:25)  
pauzuje - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 04.11.2017

 

6 kolejka - 11 listopada 2017

Czarni II Radom 3:0 ASPS Avia Świdnik 11.11.2017
(25:22, 25:22, 25:18)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 0:3 AKS V LO Rzeszów 11.11.2017
(23:25, 21:25, 22:25)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 11.11.2017
(26:24, 25:16, 25:22  
KKS Kozienice 1:3 KS Błękitni Ropczyce 11.11.2017
(16:25, 25:20, 21:25, 23:25)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin - pauzuje 11.11.2017

 

7 kolejka - 18 listopada 2017

Czarni II Radom 3:0 KS Błękitni Ropczyce 18.11.2017
(25:23, 25:17, 25:22)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 18.11.2017
(27:25, 25:23, 25:21)  
AKS V LO Rzeszów 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 18.11.2017
(18:25, 21:25, 14:25)  
ASPS Avia Świdnik 3:0 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 18.11.2017
(25:22, 25:10, 26:24)  
pauzuje - KKS Kozienice 18.11.2017

 

8 kolejka - 25 listopada 2017

Czarni II Radom 2:3 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 25.11.2017
(22:25, 25:22, 15:25, 25:23, 9:15)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:2 ASPS Avia Świdnik 25.11.2017
(14:25, 20:25, 25:22, 25:22, 19:17)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:0 AKS V LO Rzeszów 25.11.2017
(25:15, 25:23, 25:21)  
KKS Kozienice 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 25.11.2017
(25:17, 18:25, 25:18, 25:23, 13:15)  
KS Błękitni Ropczyce - pauzuje 25.11.2017

 

9 kolejka - 2 grudnia 2017

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2 KS Błękitni Ropczyce 02.12.2017
(17:25, 25:22, 25:27, 25:22, 15:12)  
AKS V LO Rzeszów 3:2 KKS Kozienice 02.12.2017
(25:21, 22:25, 31:29, 22:25, 15:11)  
ASPS Avia Świdnik 3:0 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 02.12.2017
(25:19, 25:16, 25:19)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 1:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 02.12.2017
(14:25, 14:25, 25:22, 20:25)  
pauzuje - Czarni II Radom 02.12.2017

 

10 kolejka - 9 grudnia 2017

Czarni II Radom 1:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 09.12.2017
(23:25, 25:23, 20:25, 21:25)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 2:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 09.12.2017
(25:22, 25:19, 18:25, 24:26, 10:15)  
ASPS Avia Świdnik 3:1 KKS Kozienice 09.12.2017
(22:25, 25:18, 25:18, 25:17)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 KS Błękitni Ropczyce 09.12.2017
(5:21, 25:21, 14:25, 25:27, 19:21)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - pauzuje 09.12.2017

 

11 kolejka - 16 grudnia 2017

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2 Czarni II Radom 16.12.2017
(20:25, 25:22, 23:25, 25:22, 15:10)  
ASPS Avia Świdnik 2:3 KS Błękitni Ropczyce 16.12.2017
(25:22, 25:13, 25:27, 22:25, 15:13)  
KKS Kozienice 3:2 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 16.12.2017
(25:23, 25:22, 16:25, 17:25, 15:10)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 16.12.2017
(25:16, 25:19, 21:25, 15:25, 15:9)  
pauzuje - AKS V LO Rzeszów 16.12.2017

 

12 kolejka - 6 stycznia 2018

Czarni II Radom 2:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 06.01.2018
(21:25, 25:21, 25:20, 19:25, 11:15)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 KKS Kozienice 06.01.2018
(25:19, 26:24, 25:22)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- KS Błękitni Ropczyce 03.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 06.01.2018
(25:20, 25:20, 25:20)  
ASPS Avia Świdnik - pauzuje 06.01.2018

 

13 kolejka - 13 stycznia 2018

AKS V LO Rzeszów 3:1 Czarni II Radom 13.01.2018
(25:23, 22:25, 25:23, 25:16)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 1:3 ASPS Avia Świdnik 13.01.2018
(25:16, 21:25, 20:25, 21:33)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 12.01.2018
(26:28, 37:35, 24:26, 37:39)  
KKS Kozienice 1:3 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 13.01.2018
(26:28, 25:20, 26:28, 22:25)  
pauzuje - Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 13.01.2018

 

14 kolejka - 20 stycznia 2018

Czarni II Radom 0:3 KKS Kozienice 20.01.2018
(23:25, 22:25, 20:25)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 3:0 KS Błękitni Ropczyce 20.01.2018
(25:23, 25:18, 25:21)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 3:1 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 20.01.2018
(25:22, 19:25, 25:14, 25:18)  
ASPS Avia Świdnik 3:1 AKS V LO Rzeszów 20.01.2018
(25:19, 25:15, 21:25, 25:11)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - pauzuje 20.01.2018

 

15 kolejka - 27 stycznia 2018

Czarni II Radom 3:2 ASPS Avia Świdnik 27.01.2018
(21:25, 25:20, 21:25, 25:15, 15:9)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 28.01.2018
(22:25, 25:18, 25:19, 25:23)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 27.01.2018
(17:25, 16:25, 18:25)  
KS Błękitni Ropczyce 3:2 KKS Kozienice 27.01.2018
(25:22, 19:25, 21:25, 25:12, 15:13)  
pauzuje - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 27.01.2018

 

16 kolejka - 24 lutego 2018

Czarni II Radom -:- KS Błękitni Ropczyce 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- AKS V LO Rzeszów 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- ASPS Avia Świdnik 24.02.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice - pauzuje 24.02.2018

 

17 kolejka - 3 marca 2018

Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce -:- Czarni II Radom 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
ASPS Avia Świdnik -:- AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AKS V LO Rzeszów -:- LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec -:- KKS Kozienice 03.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
pauzuje - KS Błękitni Ropczyce 03.03.2018

 

18 kolejka - 17 marca 2018

KS Błękitni Ropczyce -:- KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
KKS Kozienice -:- AKS V LO Rzeszów 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin -:- ASPS Avia Świdnik 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno -:- Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 17.03.2018
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  
Czarni II Radom - pauzuje 17.03.2018

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz


vs

LKPS
Politechnika
Lublin

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 24 lutego 2018
Lublin,
godz. 18:00

Ostatni mecz


0:3

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Krosno Glass
Karpaty PWSZ
Krosno

sobota, 27 stycznia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.
 Karpaty Glass Krosno
13 35
2.
 Avia Świdnik 13 29
3.  Politechnika Lublin 13 27
4.  Błękitni Ropczyce
13 19
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 13 16
6.
 AKS V LO Rzeszów 13 15
7.  KKS Kozienice
14 15
8.  Czarni II Radom 14 14
9.  Skórzani S-K/SMS Kielce
12 7

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

374663
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
281
664
1785
361256
6477
6944
374663
twoje IP: 50.19.34.255
23.02.2018 23:42

ONLINE

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates