Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaTabela / wynikiII runda PLAY OFF

II runda PLAY OFF

o miejsca 1-4
(do trzech wygranych spotkań)

 

LUK Politechnika Lublin
3:0  KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 09.03.2019
(25:17, 25:21, 25:18)  
LUK Politechnika Lublin
3:0 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 10.03.2019
(25:17, 25:15, 25:17)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec
0:3 LUK Politechnika Lublin* 23.03.2019
(22:25, 18:25, 17:25)  

 * awans LUK Politechnika Lublin

 

MKS Avia Świdnik
3:0 Karpaty PWSZ Glass Krosno 09.03.2019
(25:16, 25:15, 25:21)  
MKS Avia Świdnik
3:1 Karpaty PWSZ Glass Krosno 10.03.2019
(19:25, 25:21, 25:20, 25:18)  
Karpaty PWSZ Glass Krosno
-:- MKS Avia Świdnik 23.03.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

* do 3 zwycięstw

 

 

o miejsca 5-8
(do trzech wygranych spotkań)

 

KKS Kozienice
3:1 PZL Sędziszów Małopolski 09.03.2019
(23:25, 25:18, 25:17, 25:18)  
KKS Kozienice
3:1 PZL Sędziszów Małopolski 10.03.2019
(27:29, 25:20, 25:23, 25:17)  
PZL Sędziszów Małopolski
-:- KKS Kozienice 23.03.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

* do 3 zwycięstw

 

AKS V LO Rzeszów
2:3 KS Błękitni Ropczyce 09.03.2019
(25:15, 21:25, 25:16, 23:25, 13:15)  
AKS V LO Rzeszów
2:3 KS Błękitni Ropczyce 10.03.2019
(19:25, 25:18, 28:26, 23:25, 14:16)  
KS Błękitni Ropczyce
-:- AKS V LO Rzeszów 23.03.2019
(-:-, -:-, -:-, -:-, -:-)  

* do 3 zwycięstw

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

0:3

22:25, 18:25, 17:25

Ostatni mecz

0:3

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

LUK
Politechnika
Lublin

sobota, 23 marca 2019
Niebylec, godz. 18:00

II runda play-off

II runda play-off

1.  Avia Świdnik 2
2.  Karpaty Krosno
0
1.  Politechnika  Lublin 3
2.  KS SMS Niebylec
0

1.  KKS Kozienice
2
2.  PZL Sędziszów Młp.
0
1.  KS Błękitni Ropczyce
2
2.  AKS V LO Rzeszów
0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

496766
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
10
323
567
486042
2393
51003
496766
twoje IP: 54.226.175.101
24.03.2019 05:02

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates