Jesteś tutaj: Strona głównaII ligaTabela / wynikiI runda PLAY OFF

I runda PLAY OFF

 

Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce
0:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 24.03.2018
(16:25, 22:25, 23:25)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 Skórzani Skarżysko-Kam./SMS Kielce 07.04.2018
(25:15, 26:24, 23:25, 25:22)  

 * awans AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno

 

Czarni II Radom 3:1 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 24.03.2018
(25:19, 25:20, 20:25, 28:26)    
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin
3:1 Czarni II Radom
07.04.2018
(25:23, 19:25, 25:19, 26:24)  
LKPS Politechnika Pszczółka Lublin
3:1 Czarni II Radom
08.04.2018
(25:19, 25:16, 28:30, 25:19)  

* awans LKPS Politechnika Pszczółka Lublin

 

KKS Kozienice 1:3 ASPS Avia Świdnik 24.03.2018
(22:25, 24:26, 28:26, 14:25)  
ASPS Avia Świdnik 3:0 KKS Kozienice 14.04.2018
(25:23, 25:20, 25:16)  

* awans ASPS Avia Świdnik

 

KS Błękitni Ropczyce 1:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 24.03.2018
(25:19, 23:25, 20:25, 22:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:3 KS Błękitni Ropczyce 05.04.2018
(24:26, 18:25, 18:25)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 KS Błękitni Ropczyce 12.04.2018
(25:21, 25:22, 25:10)  

* awans KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 0:3

19:25, 23:25, 17:25

Następny mecz


0:3

Karpaty
Glass
Krosno

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 21 kwietnia 2018
Krosno,
godz. 18:00

II runda play-off

Ostatni mecz


3:0

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

czwartek, 12 kwietnia 2018
Niebylec,
godz. 19:30

I runda play-off

Tabele PLAY-OFF

1.  Neobus Raf-Mar Niebylec 1 1
2.  Karpaty Glass Krosno
1 0

1.  Politechnika Lublin 0 0
.  Avia Świdnik 0 0

Reklama

Licznik odwiedzin

394659
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
73
310
1599
381030
5578
11813
394659
twoje IP: 54.198.134.104
22.04.2018 06:40

ONLINE

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates