Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2017/2018Zespoły

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec

Niebylec 11
38-114 Niebylec

Hala:
Zespoł Szkół Nr 1 w Niebylcu
38-114 Niebylec 11
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.neobus-niebylec.pl


AKS V LO Rzeszów

ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Hala:
Hala ROSiR Rzeszów
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.assecoresovia.pl/aks


Czarni II Radom

ul. Gabriela Narutowicza 9
26-600 Radom

Hala:
Hala na Sadkowie
26-600 Radom, ul. Lubelska 150
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: -


KKS Kozienice

ul. Bohaterów Studzianek 30
26-900 Kozienice

Hala:
26-900 Kozienice, ul. Głowaczowska
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.kkskozienice.pl


Świętokrzyska Siatkówka II Kielce

ul. -
--- -

Hala:
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: -


Krosno Glass Karpaty Krosno

ul. Legionów 6
38-400 Krosno

Hala:
38-400 Krosno, ul. Bursaki 29
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.karpaty-krosno.pl


KS Błękitni Ropczyce

ul. Piłsudskiego 15
39-100 Ropczyce

Hala:
Zesół Szkół im. ks. J. Zwierza
39-100 Ropczyce, ul. Konopnickiej 2
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.blekitni.r-ce.pl


LKPS Politechnika Lublin

ul. Kosynierów 16/1
21-040 Świdnik

Hala:
Hala Cukrownik
20-401 Lublin, ul. Krochmalna 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.facebook.com/LKPSVolleyClub


MKS Avia Świdnik

ul. Fabryczna 3
21-040 Świdnik

Hala:
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Świdniku
21-040 Świdnik, ul. Armii Krajowej 3
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.aspsavia.pl

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:0

25:17, 29:27, 25:20

Następny mecz

vs

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

MKS
Avia
Świdnik

sobota, 27 października 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

3:0

Karpaty PWSZ
Krosno
Glass

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 20 października 2018
Krosno,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 3 9
2.
 Politechnika Lublin 3 6
3.  KKS Kozienice
3 6
4.
 Karpaty Krosno
4 6
5.  Błękitni Ropczyce
2 4
6.  KS SMS Niebylec 2 3
7.
 AKS V LO Rzeszów
4 2
8.
 PZL Sędziszów
3 0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

427526
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
39
299
1353
414770
4624
3829
427526
twoje IP: 54.225.26.44
22.10.2018 08:24

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates