Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016Zespoły

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Niebylec 11
38-114 Niebylec

Hala:
Zespoł Szkół Nr 1 w Niebylcu
38-114 Niebylec 11
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.neobus-niebylec.pl


AKS V LO Rzeszów

ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Hala:
Hala ROSiR Rzeszów
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.assecoresovia.pl/aks


PZL Sędziszów - UKS Tęcza Sędziszów Małopolski

ul. ks. Maciąga 3
39-120 Sędziszów Małopolski

Hala:
Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp.
39-120 Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 5
Godziny rozgrywania meczów: 16.00

internet: www.uks-tecza.pl


TSV Mansard TransGaz Travel Sanok

ul. Witkiewicza 4
38-500 Sanok

Hala:
Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku
38-500 Sanok, ul. Stróżowska 16
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.tsvsanok.pl


MKS Wisłok Strzyżów

ul. 1 Maja 6
38-100 Strzyżów

Hala:
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.wislokstrzyzow-siatkowka.pl


AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno

ul. Legionów 6
38-400 Krosno

Hala:
38-400 Krosno, ul. Bursaki 29
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.karpaty-krosno.pl


KS Błękitni Ropczyce

ul. Piłsudskiego 15
39-100 Ropczyce

Hala:
Zesół Szkół im. ks. J. Zwierza
39-100 Ropczyce, ul. Konopnickiej 2
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.blekitni.r-ce.pl


LKPS Pszczółka Lublin

ul. Kosynierów 16/1
21-040 Świdnik

Hala:
Hala Cukrownik
20-401 Lublin, ul. Krochmalna 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.facebook.com/LKPSVolleyClub


Contimax MOSiR Bochnia

ul. Parkowa 3
32-700 Bochnia

Hala:
Hala im. W. Stawiarskiego
32-700 Bochnia, ul. Poniatowskiego 32
Godziny rozgrywania meczów: 15.30 lub 18.00

internet: www.mosir.bochnia.pl


ASPS Avia Świdnik

ul. Fabryczna 3
21-040 Świdnik

Hala:
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Świdniku
21-040 Świdnik, ul. Armii Krajowej 3
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.aspsavia.pl

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
   

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0

MKS
MOSiR
Jasło

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 7 marca 2020
Jasło, godz. 18:00

I runda play-out

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 Enea KKS Kozienice
3.  Extrans Sędziszów Małopolski
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 MKS Wisłok Strzyżów
6.
 KS SMS Niebylec
7.  MKS MOSiR Jasło
8.
 KS Błękitni Ropczyce

Reklama

Transfery

Przychodzący:

- Michał Krawczyk (Karpaty Krosno),
- Bartosz Lasocki (AKS V LO Rzeszów),
- Maciej Świst (SST Lubcza Racławówka),
- Bartosz Golesz (PZL Sędziszów),
- Artur Bartosik (Czarni Rząśnia),
- Robert Książkiewicz (MOSiR Jasło),
- Kacper Komar (Karpaty Krosno),
- Bartosz Pichla (AKS Resovia Rzeszów),

Odchodzący:

- Jan Włodarczyk (MOSiR Dębica),
- Marcin Kukulski (Karpaty Krosno),
- Grzegorz Skomro (MOSiR Jasło),
- Igor Oziabło (Volley Rybnik),
- Dawid Jakóbski (ProSport Czudec),

Licznik odwiedzin

568318
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
7
55
394
557740
1705
1717
568318
twoje IP: 18.208.132.33
30.05.2020 11:19
Free business joomla templates