Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016Turniej Półfinałowy

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 3 6 9:2 275:227
2.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 5 6:5 257:265
3.  MCKiS Jaworzno 3 4 5:6 247:237
4.  MKS Andrychów 3 3 2:9 218:268
  awans do Turnieju Finałowego         
                            
   

 

       gospodarzem turnieju jest: MCKiS Jaworzno

MCKiS Jaworzno 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 22.04.2016
(25:15, 19:25, 27:29, 24:26) godz. 18.00
MKS Andrychów 1:3 TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 22.04.2016
(25:27, 25:20, 15:25, 19:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 0:3 TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 23.04.2016
(17:25, 18:25, 31:33) godz. 17.00
MCKiS Jaworzno 3:0 MKS Andrychów 23.04.2016
(25:21, 25:13, 25:13)  
MKS Andrychów 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 24.04.2016
(20:25, 22:25, 25:21, 20:25) godz. 11.00
TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 3:1 MCKiS Jaworzno 24.04.2016
(25:18, 25:19, 20:25, 25:15)  

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:11, 17:25, 25:16, 25:16 

Następny mecz

 

vs

KKS
Kozienice

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 24 listopada 2018
Kozienice,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:1

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

sobota, 17 listopada 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 7 18
2.
 Avia Świdnik 6 17
3.
 Karpaty Krosno
7 12
4.  KKS Kozienice
6 10
5.  KS SMS Niebylec 6 9
6.
 AKS V LO Rzeszów
6 4
7.  Błękitni Ropczyce
6 4
8.
 PZL Sędziszów
6 1

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

432741
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
144
187
1351
420477
3070
6769
432741
twoje IP: 54.196.190.32
19.11.2018 20:33

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates