Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016Turniej Finałowy

TURNIEJ FINAŁOWY

   GRUPA I

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 2 4 6:0 153:124
2.  LKS Czarni Wirex Rząśnia 2 3 3:4 161:165
3.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 2 2 1:6 156:181
  awans do Finału Turnieju
 
   

 

   GRUPA II

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  SKS Hajnówka 2 4 6:0 150:109
2.  KS OFM Bielawianka Bielawa 2 3 3:5 166:183
3.  MKST Astra Nowa Sól 2 2 2:6 158:182
  awans do Finału Turnieju
 
   

 

       gospodarzem turnieju jest: TSV Mansard TransGaz Travel Sanok

 

  FAZA GRUPOWA

MKST Astra Nowa Sól
0:3 SKS Hajnówka 05.05.2016
(18:25, 15:25, 17:25) godz. 17.00
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 0:3 TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 05.05.2016
(19:25, 26:28, 21:25) godz. 19.00
LKS Czarni Wirex Rząśnia 3:1 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 06.05.2016
(28:30, 25:23, 25:14, 25:23) godz. 17.00
KS OFM Bielawianka Bielawa 3:2 MKST Astra Nowa Sól
06.05.2016
(25:20, 16:25, 26:28, 25:22, 15:13) godz. 19.00
TSV Mansard TransGaz Travel Sanok 3:0 LKS Czarni Wirex Rząśnia 07.05.2016
(25:21, 25:16, 25:21) godz. 17.00
SKS Hajnówka 3:0 KS OFM Bielawianka Bielawa 07.05.2016
(25:23, 25:21, 25:15) godz. 19.00

    MECZE FINAŁOWE

TSV Mansard TransGaz Travel Sanok
3:1 KS OFM Bielawianka Bielawa 08.05.2016
(25:17, 23:25, 25:20, 25:19) godz. 11.00
SKS Hajnówka
3:1 LKS Czarni Wirex Rząśnia
08.05.2016
(25:21, 19:25, 25:23, 25:19) godz. 13.00

Awans do I Ligi wywalczyły zespoły: TSV Mansard TransGaz Travel Sanok i SKS Hajnówka

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:11, 17:25, 25:16, 25:16 

Następny mecz

 

vs

KKS
Kozienice

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 24 listopada 2018
Kozienice,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:1

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

sobota, 17 listopada 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 7 18
2.
 Avia Świdnik 6 17
3.
 Karpaty Krosno
7 12
4.  KKS Kozienice
6 10
5.  KS SMS Niebylec 6 9
6.
 AKS V LO Rzeszów
6 4
7.  Błękitni Ropczyce
6 4
8.
 PZL Sędziszów
6 1

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

432738
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
141
187
1348
420477
3067
6769
432738
twoje IP: 54.196.190.32
19.11.2018 20:29

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates