Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2015/2016PLAY-OFF

PLAY-OFF

 

       o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)

TSV Sanok 3:1 KS Błękitni Ropczyce 05.03.2016
(27:25, 23:25, 25:20, 25:18)  
TSV Sanok 3:0 KS Błękitni Ropczyce 06.03.2016
(25:23, 25:21, 25:23)  
KS Błękitni Ropczyce 1:3 TSV Sanok 12.03.2016
(29:27, 13:25, 18:25, 17:25)  

awans do Turnieju Półfinałowego: TSV Sanok
miejsce 4: KS Błękitni Ropczyce

 

Contimax MOSiR Bochnia 3:2 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 05.03.2016
(17:25, 25:22, 25:17, 25:27, 15:13)  
Contimax MOSiR Bochnia 3:2 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 06.03.2016
(21:25, 24:26, 27:25, 25:17, 21:19)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 Contimax MOSiR Bochnia 12.03.2016
(25:17, 25:23, 25:18)  
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2 Contimax MOSiR Bochnia 13.03.2016
(17:25, 26:24, 25:22, 15:25, 15:8)  
Contimax MOSiR Bochnia 2:3 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 16.03.2016
(25:22, 21:25, 25:21, 22:25, 11:15)  

awans do Turnieju Półfinałowego: KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec
miejsce 3: Contimax MOSiR Bochnia

 

 

o miejsca 5-6 (dwumecz)

LKPS Pszczółka Lublin 2:3 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 05.03.2016
(18:25, 32:30, 25:20, 24:26, 12:15)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 LKPS Pszczółka Lublin 12.03.2016
(23:25, 25:20, 25:16, 25:19)  

miejsce 5: AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
miejsce 6: LKPS Pszczółka Lublin

 

 

o miejsca 7-8 (dwumecz)

ASPS Avia Świdnik 1:3 AKS V LO Rzeszów 18.03.2016
(19:25, 28:30, 28:26, 14:25)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 ASPS Avia Świdnik 19.03.2016
(25:19, 19:25, 25:21, 25:19)  

miejsce 7: AKS V LO Rzeszów
miejsce 8: ASPS Avia Świdnik

 

o miejsca 9-10 (do 3 zwycięstw)

PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 1:3 MKS Wisłok Strzyżów 05.03.2016
(23:25, 25:19, 24:26, 19:25)  
PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 3:2 MKS Wisłok Strzyżów 06.03.2016
(25:17, 23:25, 19:25, 25:21, 15:11)  
MKS Wisłok Strzyżów 2:3 PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 12.03.2016
(18:25, 19:25, 25:21, 25:18, 14:16)  
MKS Wisłok Strzyżów 1:3 PZL Sedziszów-Tęcza Sędziszów Młp. 13.03.2016
(22:25, 26:24, 23:25, 20:25)  

miejsce 9: PZL Sędziszów-Tęcza Sędziszów Młp.
spadek do III Ligi: MKS Wisłok Strzyżów

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:11, 17:25, 25:16, 25:16 

Następny mecz

 

vs

KKS
Kozienice

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 24 listopada 2018
Kozienice,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:1

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

sobota, 17 listopada 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 7 18
2.
 Avia Świdnik 6 17
3.
 Karpaty Krosno
7 12
4.  KKS Kozienice
6 10
5.  KS SMS Niebylec 6 9
6.
 AKS V LO Rzeszów
6 4
7.  Błękitni Ropczyce
6 4
8.
 PZL Sędziszów
6 1

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

432731
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
134
187
1341
420477
3060
6769
432731
twoje IP: 54.196.190.32
19.11.2018 19:42

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates