Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Zespoły

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Niebylec 11
38-114 Niebylec

Hala:
Zespoł Szkół Nr 1 w Niebylcu
38-114 Niebylec 11
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.neobus-niebylec.pl


AKS V LO Rzeszów

ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Hala:
Hala ROSiR Rzeszów
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 13
Godziny rozgrywania meczów: -:-

internet: www.assecoresovia.pl/aks


UKS Tęcza Sędziszów Małopolski

ul. ks. Maciąga 3
39-120 Sędziszów Małopolski

Hala:
Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp.
39-120 Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 5
Godziny rozgrywania meczów: 16:00

internet: www.uks-tecza.pl


AZS UR Rzeszów

ul. Kasprowicza 1
35-010 Rzeszów

Hala:
Uniwersytet Rzeszowski
35-011 Rzeszów, ul. Kasprowicza 1
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.azs.univ.rzeszow.pl


STS Klima Błażowa

Plac im. ks. Adolfa Kowala 3
36-030 Błażowa

Hala:
Godziny rozgrywania meczów: -:-

internet: www.stsklima.ostnet.pl


MKS MOSiR Jasło

ul. Sikorskiego 15
38-200 Jasło

Hala:
Hala MOSiR Jasło
38-200 Jasło, ul. Sikorskiego 15
Godziny rozgrywania meczów: 17:00

internet: www.facebook.com/mksmosirjaslo


TKF ITS Anilana Rakszawa

Rakszawa 325
37-111 Rakszawa

Hala:
Zespół Szkół Tekstylno-Gospodarczych w Rakszawie
37-111 Rakszawa 325
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.tkfrakszawa.pl


SPAR Głogovia Głogów Małopolski

ul. Fabryczna 10
36-060 Głogów Małopolski

Hala:
Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim
36-060 Głogów Małopolski, ul. Wyszyńskiego 1
Godziny rozgrywania meczów: 14:00

internet: www.glogovia.futbolowo.pl


SST Lubcza Racławówka

Racławówka 215
36-047 Niechobrz

Hala:
Zespół Szkół w Niechobrzu
36-047 Niechobrz 678
Godziny rozgrywania meczów: 17:00

internet: www.sstlubcza.com


SKS MOSiR Dukla

ul. Kościuszki 4
38-450 Dukla

Hala:
Hala MOSiR Dukla
38-450 Dukla, ul. Armii Krajowej 1A
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.sks.dukla.pl

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

0:3

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

LUK
Politechnika
Lublin

sobota, 23 marca 2019
Niebylec, godz. 18:00

II runda play-off

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 LUK Politechnika Lublin
3.  KS SMS Niebylec
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 KKS Kozienice
6.
 KS Błękitni Ropczyce
7.  PZL Sędziszów Małopolski
8.
 AKS V LO Rzeszów

Reklama

Licznik odwiedzin

504110
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
23
23
201
492930
1799
959
504110
twoje IP: 18.209.104.7
21.07.2019 21:07

ONLINE

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates