Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Zespoły

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Niebylec 11
38-114 Niebylec

Hala:
Zespoł Szkół Nr 1 w Niebylcu
38-114 Niebylec 11
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.neobus-niebylec.pl


AKS V LO Rzeszów

ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Hala:
Hala ROSiR Rzeszów
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 13
Godziny rozgrywania meczów: -:-

internet: www.assecoresovia.pl/aks


UKS Tęcza Sędziszów Małopolski

ul. ks. Maciąga 3
39-120 Sędziszów Małopolski

Hala:
Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp.
39-120 Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 5
Godziny rozgrywania meczów: 16:00

internet: www.uks-tecza.pl


AZS UR Rzeszów

ul. Kasprowicza 1
35-010 Rzeszów

Hala:
Uniwersytet Rzeszowski
35-011 Rzeszów, ul. Kasprowicza 1
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.azs.univ.rzeszow.pl


STS Klima Błażowa

Plac im. ks. Adolfa Kowala 3
36-030 Błażowa

Hala:
Godziny rozgrywania meczów: -:-

internet: www.stsklima.ostnet.pl


MKS MOSiR Jasło

ul. Sikorskiego 15
38-200 Jasło

Hala:
Hala MOSiR Jasło
38-200 Jasło, ul. Sikorskiego 15
Godziny rozgrywania meczów: 17:00

internet: www.facebook.com/mksmosirjaslo


TKF ITS Anilana Rakszawa

Rakszawa 325
37-111 Rakszawa

Hala:
Zespół Szkół Tekstylno-Gospodarczych w Rakszawie
37-111 Rakszawa 325
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.tkfrakszawa.pl


SPAR Głogovia Głogów Małopolski

ul. Fabryczna 10
36-060 Głogów Małopolski

Hala:
Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim
36-060 Głogów Małopolski, ul. Wyszyńskiego 1
Godziny rozgrywania meczów: 14:00

internet: www.glogovia.futbolowo.pl


SST Lubcza Racławówka

Racławówka 215
36-047 Niechobrz

Hala:
Zespół Szkół w Niechobrzu
36-047 Niechobrz 678
Godziny rozgrywania meczów: 17:00

internet: www.sstlubcza.com


SKS MOSiR Dukla

ul. Kościuszki 4
38-450 Dukla

Hala:
Hala MOSiR Dukla
38-450 Dukla, ul. Armii Krajowej 1A
Godziny rozgrywania meczów: 18:00

internet: www.sks.dukla.pl

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
   

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0

MKS
MOSiR
Jasło

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 7 marca 2020
Jasło, godz. 18:00

I runda play-out

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 Enea KKS Kozienice
3.  Extrans Sędziszów Małopolski
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 MKS Wisłok Strzyżów
6.
 KS SMS Niebylec
7.  MKS MOSiR Jasło
8.
 KS Błękitni Ropczyce

Reklama

Transfery

Przychodzący:

- Michał Krawczyk (Karpaty Krosno),
- Bartosz Lasocki (AKS V LO Rzeszów),
- Maciej Świst (SST Lubcza Racławówka),
- Bartosz Golesz (PZL Sędziszów),
- Artur Bartosik (Czarni Rząśnia),
- Robert Książkiewicz (MOSiR Jasło),
- Kacper Komar (Karpaty Krosno),
- Bartosz Pichla (AKS Resovia Rzeszów),

Odchodzący:

- Jan Włodarczyk (MOSiR Dębica),
- Marcin Kukulski (Karpaty Krosno),
- Grzegorz Skomro (MOSiR Jasło),
- Igor Oziabło (Volley Rybnik),
- Dawid Jakóbski (ProSport Czudec),

Licznik odwiedzin

565034
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
31
65
481
553960
138
3828
565034
twoje IP: 3.235.29.190
03.04.2020 16:19

ONLINE

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates