Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap IV

ROZGRYWKI CENTRALNE - FINAŁ

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 6 9:3 280:230
2.  LUMKS Kasztelan Rozprza 3 5 8:7 312:316
3.  MUKS Michałkowice 3 4 5:6 247:249
4.  TS Lisowiak Lisków 3 3 3:9 231:275
  awans do II ligi

 

Turniej Finałowy w Rozprzy - 15-17 maja 2015

LUMKS Kasztelan Rozprza
2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 15 maja 2015
(22:25, 25:18, 14:25, 26:24, 9:15)  
TS Lisowiak Lisków 0:3 MUKS Michałkowice 15 maja 2015
(22:25, 22:25, 16:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 MUKS Michałkowice 16 maja 2015
(26:24, 25:22, 25:17)  
LUMKS Kasztelan Rozprza
3:2 TS Lisowiak Lisków 16 maja 2015
(19:25, 19:25, 25:19, 25:21, 15:10)(  
TS Lisowiak Lisków 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 17 maja 2015
(12:25, 16:25, 25:22, 18:25)  
MUKS Michałkowice 2:3 LUMKS Kasztelan Rozprza
17 maja 2015
(25:23, 21:25, 25:21, 21:25, 17:19)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:11, 17:25, 25:16, 25:16 

Następny mecz

 

vs

KKS
Kozienice

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 24 listopada 2018
Kozienice,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:1

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

sobota, 17 listopada 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 7 18
2.
 Avia Świdnik 6 17
3.
 Karpaty Krosno
7 12
4.  KKS Kozienice
6 10
5.  KS SMS Niebylec 6 9
6.
 AKS V LO Rzeszów
6 4
7.  Błękitni Ropczyce
6 4
8.
 PZL Sędziszów
6 1

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

432736
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
139
187
1346
420477
3065
6769
432736
twoje IP: 54.196.190.32
19.11.2018 20:08

ONLINE

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates