Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap III

ROZGRYWKI CENTRALNE - PÓŁFINAŁ

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AKS V LO Rzeszów 3 6 9:1 244:192
2.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 5 7:5 269:265
3.  LKPS Pszczółka Lublin 3 4 5:6 244:236
4.  LKS Bobowa 3 3 0:9 162:226
  awans do turnieju finałowego

 

Turniej Półfinałowy w Lublinie - 24-26 kwietnia 2015

LKPS Pszczółka Lublin
3:0 LKS Bobowa 24 kwietnia 2015
(25:19, 25:17, 25:16)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 1:3 AKS V LO Rzeszów
24 kwietnia 2015
(18:25, 25:19, 19:25, 22:25)  
LKS Bobowa 0:3 AKS V LO Rzeszów 25 kwietnia 2015
(18:25, 12:25, 19:25)  
LKPS Pszczółka Lublin 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 25 kwietnia 2015
(23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 13:15)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 LKS Bobowa 26 kwietnia 2015
(26:24, 25:17, 25:20)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 LKPS Pszczółka Lublin 26 kwietnia 2015
(25:19, 25:20, 25:20)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz

 

vs

MKS
Avia
Świdnik

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 19 stycznia 2019
Świdnik,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:2

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

Karpaty
PWSZ Krosno
Glass

sobota, 22 grudnia 2018
Niebylec,
godz. 17:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Avia Świdnik 11 30
2.
 Politechnika Lublin 11 28
3.  KS SMS Niebylec 11 23
4.  KKS Kozienice
11 16
5.
 Karpaty Krosno
11 15
6.
 AKS V LO Rzeszów
11 8
7.  Błękitni Ropczyce
11 7
8.
 PZL Sędziszów
11 5

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

441094
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
155
150
746
429735
2340
4554
441094
twoje IP: 34.203.213.116
18.01.2019 21:00

ONLINE

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates