Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap III

ROZGRYWKI CENTRALNE - PÓŁFINAŁ

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AKS V LO Rzeszów 3 6 9:1 244:192
2.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3 5 7:5 269:265
3.  LKPS Pszczółka Lublin 3 4 5:6 244:236
4.  LKS Bobowa 3 3 0:9 162:226
  awans do turnieju finałowego

 

Turniej Półfinałowy w Lublinie - 24-26 kwietnia 2015

LKPS Pszczółka Lublin
3:0 LKS Bobowa 24 kwietnia 2015
(25:19, 25:17, 25:16)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 1:3 AKS V LO Rzeszów
24 kwietnia 2015
(18:25, 25:19, 19:25, 22:25)  
LKS Bobowa 0:3 AKS V LO Rzeszów 25 kwietnia 2015
(18:25, 12:25, 19:25)  
LKPS Pszczółka Lublin 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 25 kwietnia 2015
(23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 13:15)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:0 LKS Bobowa 26 kwietnia 2015
(26:24, 25:17, 25:20)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 LKPS Pszczółka Lublin 26 kwietnia 2015
(25:19, 25:20, 25:20)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:11, 17:25, 25:16, 25:16 

Następny mecz

 

vs

KKS
Kozienice

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 24 listopada 2018
Kozienice,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:1

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

sobota, 17 listopada 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 7 18
2.
 Avia Świdnik 6 17
3.
 Karpaty Krosno
7 12
4.  KKS Kozienice
6 10
5.  KS SMS Niebylec 6 9
6.
 AKS V LO Rzeszów
6 4
7.  Błękitni Ropczyce
6 4
8.
 PZL Sędziszów
6 1

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

432741
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
144
187
1351
420477
3070
6769
432741
twoje IP: 54.196.190.32
19.11.2018 20:40

ONLINE

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates