Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2014/2015Etap II

RUNDA FINAŁOWA

  zespoły mecze punkty sety małe punkty
1.  AKS V LO Rzeszów (b) 6 12 14:9 522:492
2.  UKS Tęcza Sędziszów Młp. 6 11 13:9 492:484
3.  KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 6 11 15:11 566:523
4.  LKS Głogovia Głogów Młp. 6 2 5:18 453:534
  awans do rozgrywek centralnych

 

  I Turniej Finałowy w Niebylcu - 27-29 marca 2015

UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp.
27 marca 2015
(19:25, 23:25, 25:16, 25:22, 16:14)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 2:3 AKS V LO Rzeszów 27 marca 2015
(25:21, 18:25, 23:25, 26:24, 11:15)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 AKS V LO Rzeszów 28 marca 2015
(17:25, 19:25, 15:25)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp.
0:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 28 marca 2015
(16:25, 16:25, 17:25)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 3:2 LKS Głogovia Głogów Młp. 29 marca 2015
(25:12, 15:25, 24:26, 25:17, 15:9)  
AKS V LO Rzeszów 3:1 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 29 marca 2015
(25:22, 17:25, 25:21, 25:22)  

 

 

II Turniej Finałowy w Sędziszowie Małopolskim - 17-29 kwietnia 2015

LKS Głogovia Głogów Młp.
0:3
UKS Tęcza Sędziszów Młp.
17 kwietnia 2015
(23:25, 23:25, 18:25)  
AKS V LO Rzeszów 2:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 17 kwietnia 2015
(25:27, 16:25, 25:18, 25:22, 8:15)  
AKS V LO Rzeszów 3:0 LKS Głogovia Głogów Młp. 18 kwietnia 2015
(25:20, 25:22, 25:20)  
KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
1:3 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 18 kwietnia 2015
(17:25, 25:17, 20:25, 18:25)  
LKS Głogovia Głogów Młp. 1:3 KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 19 kwietnia 2015
(25:22, 20:25, 19:25, 20:25)  
UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 AKS V LO Rzeszów 19 kwietnia 2015
(25:23, 28:26, 25:22)  

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
   

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0

MKS
MOSiR
Jasło

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 7 marca 2020
Jasło, godz. 18:00

I runda play-out

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 Enea KKS Kozienice
3.  Extrans Sędziszów Małopolski
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 MKS Wisłok Strzyżów
6.
 KS SMS Niebylec
7.  MKS MOSiR Jasło
8.
 KS Błękitni Ropczyce

Reklama

Transfery

Przychodzący:

- Michał Krawczyk (Karpaty Krosno),
- Bartosz Lasocki (AKS V LO Rzeszów),
- Maciej Świst (SST Lubcza Racławówka),
- Bartosz Golesz (PZL Sędziszów),
- Artur Bartosik (Czarni Rząśnia),
- Robert Książkiewicz (MOSiR Jasło),
- Kacper Komar (Karpaty Krosno),
- Bartosz Pichla (AKS Resovia Rzeszów),

Odchodzący:

- Jan Włodarczyk (MOSiR Dębica),
- Marcin Kukulski (Karpaty Krosno),
- Grzegorz Skomro (MOSiR Jasło),
- Igor Oziabło (Volley Rybnik),
- Dawid Jakóbski (ProSport Czudec),

Licznik odwiedzin

565036
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
33
65
483
553960
140
3828
565036
twoje IP: 3.235.29.190
03.04.2020 17:47

ONLINE

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates