Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Zespoły

KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec

Niebylec 11
38-114 Niebylec

Hala:
Zespoł Szkół Nr 1 w Niebylcu
38-114 Niebylec 11
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.neobus-niebylec.pl


AKS V LO Rzeszów

ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów

Hala:
Hala ROSiR Rzeszów
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.assecoresovia.pl/aks


PZL Sędziszów - UKS Tęcza Sędziszów Małopolski

ul. ks. Maciąga 3
39-120 Sędziszów Małopolski

Hala:
Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp.
39-120 Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 5
Godziny rozgrywania meczów: 16.00

internet: www.uks-tecza.pl


KKS Kozienice

ul. Bohaterów Studzianek 30
26-900 Kozienice

Hala:
26-900 Kozienice, ul. Głowaczowska
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.kkskozienice.pl


MKS Wisłok Strzyżów

ul. 1 Maja 6
38-100 Strzyżów

Hala:
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.wislokstrzyzow-siatkowka.pl


AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno

ul. Legionów 6
38-400 Krosno

Hala:
38-400 Krosno, ul. Bursaki 29
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.karpaty-krosno.pl


KS Błękitni Ropczyce

ul. Piłsudskiego 15
39-100 Ropczyce

Hala:
Zesół Szkół im. ks. J. Zwierza
39-100 Ropczyce, ul. Konopnickiej 2
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.blekitni.r-ce.pl


LKPS Pszczółka Lublin

ul. Kosynierów 16/1
21-040 Świdnik

Hala:
Hala Cukrownik
20-401 Lublin, ul. Krochmalna 13
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.facebook.com/LKPSVolleyClub


SKPS Dunajec Nowy Sącz

-
-

Hala:
-
-, -
Godziny rozgrywania meczów: -.-

internet: www.skpsdunajec.pl


ASPS Avia Świdnik

ul. Fabryczna 3
21-040 Świdnik

Hala:
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Świdniku
21-040 Świdnik, ul. Armii Krajowej 3
Godziny rozgrywania meczów: 18.00

internet: www.aspsavia.pl

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

 0:3

19:25, 23:25, 17:25

Następny mecz


0:3

Karpaty
Glass
Krosno

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 21 kwietnia 2018
Krosno,
godz. 18:00

II runda play-off

Ostatni mecz


3:0

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

czwartek, 12 kwietnia 2018
Niebylec,
godz. 19:30

I runda play-off

Tabele PLAY-OFF

1.  Neobus Raf-Mar Niebylec 1 1
2.  Karpaty Glass Krosno
1 0

1.  Politechnika Lublin 0 0
.  Avia Świdnik 0 0

Reklama

Licznik odwiedzin

394658
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
72
310
1598
381030
5577
11813
394658
twoje IP: 54.198.134.104
22.04.2018 06:33

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates