Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Turniej Finałowy

Turniej Finałowy - Andrychów

Grupa A

AZS UAM Poznań 0:3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 04.05.2017
(14:25, 18:25, 21:25)  
Olimpia Sulęcin 3:0 AZS UAM Poznań 05.05.2017
(23:25, 17:25, 12:25)  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 Olimpia Sulęcin 06.05.2017
(25:14, 25:18, 20:25, 25:12)  

 

Grupa B

Energa Ostrołęka 3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 04.05.2017
(21:25, 20:25, 25:22, 25:21, 15:11)  
MKS Andrychów 3:1 Energa Ostrołęka 05.05.2017
(25:21, 27:29, 25:13, 25:17)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:2 MKS Andrychów 06.05.2017
(21:25, 18:25, 25:18, 26:24, 19:17)  

 

mecze finałowe

* Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  
* MKS Andrychów 3:0 Olimpia Sulęcin 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  

* Awans do I Ligi

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:11, 17:25, 25:16, 25:16 

Następny mecz

 

vs

KKS
Kozienice

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 24 listopada 2018
Kozienice,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:1

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

sobota, 17 listopada 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 7 18
2.
 Avia Świdnik 6 17
3.
 Karpaty Krosno
7 12
4.  KKS Kozienice
6 10
5.  KS SMS Niebylec 6 9
6.
 AKS V LO Rzeszów
6 4
7.  Błękitni Ropczyce
6 4
8.
 PZL Sędziszów
6 1

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

432738
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
141
187
1348
420477
3067
6769
432738
twoje IP: 54.196.190.32
19.11.2018 20:25

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates