Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017Turniej Finałowy

Turniej Finałowy - Andrychów

Grupa A

AZS UAM Poznań 0:3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 04.05.2017
(14:25, 18:25, 21:25)  
Olimpia Sulęcin 3:0 AZS UAM Poznań 05.05.2017
(23:25, 17:25, 12:25)  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 Olimpia Sulęcin 06.05.2017
(25:14, 25:18, 20:25, 25:12)  

 

Grupa B

Energa Ostrołęka 3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 04.05.2017
(21:25, 20:25, 25:22, 25:21, 15:11)  
MKS Andrychów 3:1 Energa Ostrołęka 05.05.2017
(25:21, 27:29, 25:13, 25:17)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:2 MKS Andrychów 06.05.2017
(21:25, 18:25, 25:18, 26:24, 19:17)  

 

mecze finałowe

* Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  
* MKS Andrychów 3:0 Olimpia Sulęcin 07.05.2017
(25:13, 25:18, 25:19)  

* Awans do I Ligi

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

0:3

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

LUK
Politechnika
Lublin

sobota, 23 marca 2019
Niebylec, godz. 18:00

II runda play-off

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 LUK Politechnika Lublin
3.  KS SMS Niebylec
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 KKS Kozienice
6.
 KS Błękitni Ropczyce
7.  PZL Sędziszów Małopolski
8.
 AKS V LO Rzeszów

Reklama

Licznik odwiedzin

500810
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
56
31
407
489860
1270
2114
500810
twoje IP: 34.229.151.87
20.05.2019 23:36

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates