Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017PLAY-OFF II runda

II runda PLAY OFF

o miejsca 1-4
(do dwóch wygranych spotkań)

 

KS Błękitni Ropczyce
3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 25.03.2017
(18:25, 25:22, 25:27, 25:23, 15:13)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 KS Błękitni Ropczyce 08.04.2017
(25:17, 25:21, 25:17)  
* AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 KS Błękitni Ropczyce 09.04.2017
(25:19, 27:29, 26:24, 25:19)  

 * awans AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno

 

KKS Kozienice
1:3 LKPS Pszczółka Lublin
25.03.2017
(25:22, 15:25, 20:25, 21:25)  
LKPS Pszczółka Lublin
1:3 KKS Kozienice 01.04.2017
(25:19, 22:25, 23:25, 19:25)  
* LKPS Pszczółka Lublin 3:2 KKS Kozienice 02.04.2017
(27:29, 25:20, 23:25, 25:23, 15:7)  

 * awans LKPS Pszczółka Lublin

Spotkania zespołów walczących o miejsca 5-8 nie odbyły się. Wszystkie cztery zespoły złożyły propozycję do Wydziału Rozgrywek PZPS o zakończenie rozgrywek na obecnym etapie. Klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie miejsc uzyskanych w rundzie zasadniczej. 

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Następny mecz


vs

LKPS
Politechnika
Lublin

 

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

sobota, 24 lutego 2018
Lublin,
godz. 18:00

Ostatni mecz


0:3

KS SMS
Neobus Raf-Mar
Niebylec

 

Krosno Glass
Karpaty PWSZ
Krosno

sobota, 27 stycznia 2018
Niebylec,
godz. 18:00

Runda zasadnicza

1.
 Karpaty Glass Krosno
13 35
2.
 Avia Świdnik 13 29
3.  Politechnika Lublin 13 27
4.  Błękitni Ropczyce
13 19
5.  Neobus Raf-Mar Niebylec 13 16
6.
 AKS V LO Rzeszów 13 15
7.  KKS Kozienice
14 15
8.  Czarni II Radom 14 14
9.  Skórzani S-K/SMS Kielce
12 7

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

374663
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
281
664
1785
361256
6477
6944
374663
twoje IP: 50.19.34.255
23.02.2018 23:46

Transfery

Przychodzący:

- Jan Włodarczyk trener (Błękitni Ropczyce),
- Dariusz Jakubek (Karpaty Krosno),

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),

- Kamil Warzocha (PZL Sędziszów Młp.),
-
Szymon Soboń (APPGO II LO Rzeszów,
- Kamil Kwiecień (PZL Sędziszów Młp.),
-
Bartosz Golesz (AKS Resovia),
- Przemysław Mazur (Błękitni Ropczyce),

Odchodzący:

- Tomasz Józefacki trener (PZL Sędziszów Młp.),
- Jacek Pszonka (Karpaty Krosno),
- Rafał Szczęch (PZL Sędziszów Młp.),
- Tomasz Leik (AZS UWM Olsztyn),
- Karol Jankiewicz (AZS UWM Olsztyn),
- Wojciech Zięzio (LKPS Lublin),
-
Mateusz Wojtowicz (LKS Głogovia),
-
Tomasz Podulka (Karpaty Krosno, II trener)

Free business joomla templates