Jesteś tutaj: Strona głównaArchiwumSezon 2016/2017PLAY-OFF II runda

II runda PLAY OFF

o miejsca 1-4
(do dwóch wygranych spotkań)

 

KS Błękitni Ropczyce
3:2 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 25.03.2017
(18:25, 25:22, 25:27, 25:23, 15:13)  
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:0 KS Błękitni Ropczyce 08.04.2017
(25:17, 25:21, 25:17)  
* AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 3:1 KS Błękitni Ropczyce 09.04.2017
(25:19, 27:29, 26:24, 25:19)  

 * awans AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno

 

KKS Kozienice
1:3 LKPS Pszczółka Lublin
25.03.2017
(25:22, 15:25, 20:25, 21:25)  
LKPS Pszczółka Lublin
1:3 KKS Kozienice 01.04.2017
(25:19, 22:25, 23:25, 19:25)  
* LKPS Pszczółka Lublin 3:2 KKS Kozienice 02.04.2017
(27:29, 25:20, 23:25, 25:23, 15:7)  

 * awans LKPS Pszczółka Lublin

Spotkania zespołów walczących o miejsca 5-8 nie odbyły się. Wszystkie cztery zespoły złożyły propozycję do Wydziału Rozgrywek PZPS o zakończenie rozgrywek na obecnym etapie. Klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie miejsc uzyskanych w rundzie zasadniczej. 

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

3:1

25:11, 17:25, 25:16, 25:16 

Następny mecz

 

vs

KKS
Kozienice

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 24 listopada 2018
Kozienice,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Ostatni mecz

 

3:1

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

KS
Błękitni
Ropczyce

sobota, 17 listopada 2018
Niebylec,
godz. 18:00

runda zasadnicza

Runda zasadnicza

1.
 Politechnika Lublin 7 18
2.
 Avia Świdnik 6 17
3.
 Karpaty Krosno
7 12
4.  KKS Kozienice
6 10
5.  KS SMS Niebylec 6 9
6.
 AKS V LO Rzeszów
6 4
7.  Błękitni Ropczyce
6 4
8.
 PZL Sędziszów
6 1

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

432735
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
138
187
1345
420477
3064
6769
432735
twoje IP: 54.196.190.32
19.11.2018 20:03

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates