Jesteś tutaj: Strona głównaNewsZ Kozienic wracamy bez punktów

Z Kozienic wracamy bez punktów

18.11.2019

Po dłuższej przerwie zawodnicy Neobusa Raf-Mar Sołek Cars rozegrali spotkanie na wyjeździe z zespołem Enea KKS Kozienice. Zwycięstwo w tym pojedynku przypadło gospodarzom, którzy do swojego konta mogą dopisać trzy punkty.

 Premierowa odsłona rozpoczęła się od wyrównanej gry obu zespołów. W dalszej fazie meczu to jednak gospodarze wysunęli się na prowadzenie 8:4 na co szybko zareagował trener Krzysztof Frączek prosząc o czas dla swoich podopiecznych. Ten nie przyniósł jednak zamierzonego skutku i siatkarze z Kozienic nadal potwierdzali swoją dominację nad rywalami. W tej partii spotkania zawodnicy Neobusa Raf-Mar Sołek Cars Niebylec popełniali sporo błędów w polu zagrywki co w konsekwencji skutkowało zwycięstwem gospodarzy 25:18.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia niebylczan. W drużynie Neobusa Raf-Mar Sołek Cars dobrze spisywali się środkowi, którzy skutecznie atakowali ze środka siatki. W późniejszym czasie górować zaczęli jednak podopieczni trenera Marka Grzelczaka. W zespole z Niebylca zaczęły pojawiać się błędy w przyjęciu, a później problemy z wyprowadzeniem skutecznych ataków. Tą partię również zwyciężyli zawodnicy z Mazowsza 25:22.

Trzeci set rozpoczął się od prowadzenia KKS-u Kozienice. Nieskuteczność w ataku, oraz błędy w polu zagrywki doprowadziły do stanu 11:6 dla gospodarzy. Wtedy o czas poprosił szkoleniowiec Krzysztof Fraczek, a za chwilę zmienił kilku zawodników, lecz nie przyniosło to zamierzonego efektu i przeciwnicy nadal górowali nad rywalami. Dodatkowo atmosferę meczu podgrzał sędzia spotkania. Z jego wątpliwymi decyzjami nie zgadzali się zawodnicy z Podkarpacia, a dyskusje z nim tylko wybiły ich z rytmu gry. Jak się okazało podopieczni trenera z Niebylca nie byli w stanie już odrobić strat do rywali i przegrali tą partię 22:16, a cały mecz 3:0.

W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec na własnej hali podejmie ekipę Błękitnych Ropczyce. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

 

 

 Enea KKS Kozienice – Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 3:0

(25:18, 25:22, 25:16)

Kozienice: Kwiecień, Koryciński M., Koryciński B., Obremski, Kędra, Jesień, Głogowski(L) oraz Ostrowski, Walczak, Kapusta.

Niebylec: Komar, Jakubek, Lasocki, Marciniak, Krawczyk, Książkiewicz, Świeczka(L) oraz Golesz, Pichla, Świst, Warzocha, Bartosik.

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
   

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Ostatni mecz

3:0

MKS
MOSiR
Jasło

 

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

sobota, 7 marca 2020
Jasło, godz. 18:00

I runda play-out

Klasyfikacja końcowa

1.
 MKS Avia Świdnik
2.
 Enea KKS Kozienice
3.  Extrans Sędziszów Małopolski
4.  Karpaty PWSZ Krosno Glass
5.
 MKS Wisłok Strzyżów
6.
 KS SMS Niebylec
7.  MKS MOSiR Jasło
8.
 KS Błękitni Ropczyce

Reklama

Transfery

Przychodzący:

- Michał Krawczyk (Karpaty Krosno),
- Bartosz Lasocki (AKS V LO Rzeszów),
- Maciej Świst (SST Lubcza Racławówka),
- Bartosz Golesz (PZL Sędziszów),
- Artur Bartosik (Czarni Rząśnia),
- Robert Książkiewicz (MOSiR Jasło),
- Kacper Komar (Karpaty Krosno),
- Bartosz Pichla (AKS Resovia Rzeszów),

Odchodzący:

- Jan Włodarczyk (MOSiR Dębica),
- Marcin Kukulski (Karpaty Krosno),
- Grzegorz Skomro (MOSiR Jasło),
- Igor Oziabło (Volley Rybnik),
- Dawid Jakóbski (ProSport Czudec),

Licznik odwiedzin

568317
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
6
55
393
557740
1704
1717
568317
twoje IP: 18.208.132.33
30.05.2020 10:46

ONLINE

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates