Jesteś tutaj: Strona głównaNewsPółfinał jednak nie dla nas...

Półfinał jednak nie dla nas...

03.05.2018

Nie po myśli Neobusa Raf-Mar ułożyło się ostatnie spotkanie. Chociaż doprowadzili do wyrównania w setach 2:2 ostatecznie przegrali w tie breaku. Było to trzecie zwycięstwo Karpat Glass Krosno PWSZ nad nasza drużyną i to oni awansowali do półfinału w walce o I ligę. Brakło tak niewiele...

Premierowa odsłona rozpoczęła się od dominacji Karpat. Wypracowali sobie kilku punktowe prowadzenie i przy stanie 16:11 o czas dla swoich podopiecznych poprosił trener Włodarczyk. Po nim gospodarze zaczęli psuć zagrywki, a asa serwisowego w pole przeciwnika posłał Dariusz Jakubek i było już 21:20. Szala zwycięstwa przechyliła się jednak na korzyść Krosna, którzy zwyciężyli 25:22 po mocnym ataku Rafała Matuły.

Set drugi to od początku prowadzenie Neobua Raf-Mar. Kamil Kwiecień zdobył punkt bezpośrednio z zagrywki, a po bloku Dawida Jakóbskiego i Kamila Warzochy było już 10:6. Zdenerwowany trener krośnieńskiej drużyny szybko wykorzystał obie przysługujące mu przerwy i z 5-cio punktowego prowadzenia Neobusa Raf-Mar nic nie pozostało. Po bardzo emocjonującej końcówce, gdzie zawodnicy walczyli punkt za punktem to znów gospodarze zwyciężyli 26:24.

Trzecia partia rozpoczęła się dominacją gości (14:10) Trener Heimroth postanowił wtedy zmienić Przemysława Czado na Tomasza Błądzińskiego, lecz to nic nie wniosło do ich gry i Neobus Raf-Mar tylko powiększał swoją przewagę(20:14) Po serii błędów Karpat, Neobus Raf-Mar był już pewny triumfu w tym secie. Wykorzystując bezradnych krośnian doprowadzili do wyniku 25:18.

Kolejny set to podobnie jak poprzedni dominacja przyjezdnych. Gospodarze spotkania zaczęli psuć zagrywki i pojawiały się błędy w przyjęciu. Przewaga Neobusa Raf-Mar wynosiła już 6 oczek między innymi dzięki atakom Włodarczyka czy Warzochy. Trener Krosna zaczął rotować składem licząc na przełamanie niemocy swoich podopiecznych, lecz to Neobus Raf-Mar także i w tym secie pokazał swoją moc doprowadzając do wyniku 25:18.

Na tie-break-a najwidoczniej zabrakło już sił naszej drużynie. Żądni zwycięstwa gospodarze doprowadzili do stanu 8:5. Błędy w ataku, czy zagrywka w aut nie pomogły w zniwelowaniu strat. Spragnieni triumfu krośnianie zrobili wszystko, aby nie doprowadzić do przegrania całego spotkania i to faktycznie oni wygrali tego seta 15:10, a cały mecz 3:2 i to oni awansowali do półfinału, który odbędzie się już 11-13 maja.

 
Karpaty Glass Krosno PWSZ - Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2

(25:22, 26:24, 18:25, 18:25, 15:10)


Niebylec: Sąpór, Kwiecień, Jakóbski, Jakubek, Warzocha, Włodarczyk, Opoń (L) oraz Pamuła

Krosno: Walasek, Czado, Piwowarczyk, Pszonka, Matuła, Drążek (L) oraz Majkowski, Błądziński, Abramowicz, Kawalec.

Naszym przeciwnikom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach. Serdecznie dziękujemy również siatkarzom Neobusa Raf-Mar, dzięki którym mogliśmy oglądać wspaniałe widowiska w sezonie 2017/18, sponsorom, za wsparcie finansowe oraz kibicom, którzy wspierali klub głośnym dopingiem.
 
 
 

 

Sponsorzy strategiczni

Pozostali sponsorzy


 
 

Sponsor techniczny

Reklama

 

 

Patronat Medialny

Relacja LIVE

0:3

22:25, 18:25, 17:25

Ostatni mecz

0:3

Neobus Raf-Mar
Sołek Cars
Niebylec

 

LUK
Politechnika
Lublin

sobota, 23 marca 2019
Niebylec, godz. 18:00

II runda play-off

II runda play-off

1.  Avia Świdnik 2
2.  Karpaty Krosno
0
1.  Politechnika  Lublin 3
2.  KS SMS Niebylec
0

1.  KKS Kozienice
2
2.  PZL Sędziszów Młp.
0
1.  KS Błękitni Ropczyce
2
2.  AKS V LO Rzeszów
0

» szczegóły tabeli

Reklama

Licznik odwiedzin

496766
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogółem
10
323
567
486042
2393
51003
496766
twoje IP: 54.226.175.101
24.03.2019 05:22

ONLINE

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Transfery

Przychodzący:

- Arkadiusz Kościółek (SMS Niebylec jr)
- Piotr Świeczka (SK Górnik Radlin)
- Marcin Marciniak (EKS Skra Bełchatów)
- Marcin Cebula (Asseco Resovia)
- Grzegorz Skomro (Karpaty Krosno)
- Łukasz Drążek (Karpaty Krosno)
- Igor Oziabło (AT Jastrzębski Węgiel)
- Marcin Kukulski (Jastrzębski Wegiel)

Odchodzący:

- Jakub Opoń (Karpaty Krosno),
- Szymon Soboń (MKS MOSIR Jasło)
- Kamil Kwiecień (?),
- Patryk Kozdroń (WKS Sobieski Żagań),
- Krzysztof Pamuła (Wisłok Strzyżów),

Free business joomla templates